Repase baterií

ELTECHNIK Chrudim - repase a bodování baterií, servis

Proč baterie repasovat

Repasování baterií je výhodné hned z několika důvodů:

 • kvalitní články firmy SANYO
 • úspora peněz
 • navýšení kapacity
 • ekologické hledisko
 • rychlost dodání

Repase baterií pro

 • akumulátorové nářadí: vrtačky, šroubováky, rozbrušovačky, rázové utahováky,...
 • elektrokola
 • měřící přístroje napájené akumulátory (např. servisní tester tlumičů,...)
 • zabezpečovací systémy (alarmy)
 • airsoftové zbraně
 • CB radiostanice
 • hračky pro děti
 • RC modely
 • AKU vysavače
 • nouzové osvětlení
 • další zařízení, pro která se již baterie nevyrábí

Zrepasovanou baterii zasíláme na dobírku - poštovné zpět ZDARMA u zakázek nad 1000Kč vč.DPH po ČR, nad 3000Kč na Slovensko

Způsoby dopravy, poštovné

Zrepasované baterie a zakázky našeho servisu (opravené nabíječky, DO,...) je možné kromě osobního vyzvednutí na naší prodejně také zaslat prostřednictvím níže uvedených přepravních a poštovních společností. Smluvně spolupracujeme s několika přepravními společnostmi, abychom Vám mohli nabídnout komfortní výběr vhodného přepravce a především nízké ceny za poštovné. Chápeme, že ve Vaší lokalitě nemusíte mít dobré zkušenosti s některým z doručovatelů a je důležité mít možnost výběru.

Balíky zasíláme na dobírku, platíte tedy až při převzetí balíku. Níže uvedené ceny poštovného jsou konečné.

Poštovné zpět ZDARMA u zakázek na repase nad 1000Kč po ČR (3000Kč pro SR) přijatých prostřednictvím balíkových služeb České Pošty a ostatních dopravců.
Nabídka neplatí pro zakázkovou výrobu baterií, servis drobné elektroniky (nabíječky, DO k autům) ani na zakázky dodané osobně na provozovnu. Dále neplatí u zakázek, kde nemáme kontakt na zákazníka nelze zadat zásilku do systému k přepravě.

Pro zdárné doručení Vašich zakázek prosím uvádějte své telefonní mobilní číslo, abychom mohli balík zadat do systému k přepravě a také aby Vás mohl doručovatel kontaktovat. Bez uvedeného telefonního číslo není možné zakázku zadat do systému a lze ji odbavit pouze ručně přímo na přepážce České Pošty - v tomto případě se uplatní poštovné "Česká Pošta, Balík do ruky podaný na přepážce", které účtujeme vždy a nevztahuje se na něj poštovné zdarma.

Doručení po ČR:

Přepravní společnosti
Zásilkovna - výdení místo     80Kč
Požadované výdení místo Zásilkovny je nutné specifikovat v objednávce (adresa a název, ideálně i jedinečné ID pobočky). Pouze zásilky do maximálně 10kg.
PPL na adresu     130Kč
PPL Parcelshop - výdejní místo     120Kč
Požadované výdení místo PPL Parcelshopu je nutné specifikovat v objednávce (adresa a název, ideálně i jedinečné ID pobočky).

Balík do ruky podaný na přepážce     194Kč
Výhradně pro zakázky bez kontaktního telefonního čísla mobilní sítě, účtujeme vždy i u zakázek nad 1000Kč, poštovné zdarma se na tento případ nevztahuje!

Pro zasílání balíků spolupracujeme se Zásilkovnou a PPL. Zásilky jsou předány do přepravy Zásilkovnou i PPL během 5-30 minut po zadání do systému, přesto zůstávají ve stavu "Očekáváme dodání obchodem" až do okamžiku naložení na svoz.

Doručení na Slovensko:

Přepravní společnosti
Zásilkovna - výdení místo Zasielkovňa.sk     105Kč
Zásilkovna - nejlevněji na adresu SK     184Kč
Zásilkovna vybere vhodného přepravce dle spolehlivosti a vytíženosti v dané oblasti doručení, výběr koncového dopravce nelze ovlivnit.

Jak probíhá expedice

Jak jsme uvedli výše, logistiku pro balíky doručované prostřednictvím České pošty a přepravních společností pro nás řeší Zásilkovna, která informuje o pohybu zásilky od nás. Jak ale celá expedice probíhá?

 • Vystavíme fakturu, zabalíme zásilku a označíme ji, aby nemohlo dojít k záměně (jeden kolega balí zásilku, druhý kolega pracuje na dalších zakázkách).
 • Jakmile připravíme všechny zásilky, zadáme je postupně do systému přepravce.
 • V ten moment Zásilkovna posílá informaci o zadání zásilky, stav zásilky: "Očekáváme dodání obchodem".
 • Vytiskneme štítky a nalepíme je na balíky.
 • Balíky doneseme na vedlejší podací místo Zásilkovny či PPL; dle počtu balíků 5-30 minut od zadání do systému.
 • POZOR: zásilka je fyzicky u Zásilkovny, ale její stav je stále "Očekáváme dodání obchodem" až do okamžiku svozu!
 • Naložením balíků na svoz dojde ke změně stavu zásilky na "Příjem zásilky na podacím místě" a okamžitě na stav "Zásilka je na cestě..."
 • Depo roztřídí balíky a nasměruje je na doručovací depo.
 • Následuje dodání na výdejní místo nebo probíhá doručování na adresu koncovým kurýrem.

Jak poslat balík k nám

Baterie k repasi, stejně tak i nabíječky a dálkové ovladače na opravu, je třeba nejprve dodat k nám na adresu naší prodejny ELTECHNIK. Právě na naší prodejně v Chrudimi provádíme repase i servis drobné elektroniky.

Adresa pro zaslání zakázek:
ELTECHNIK
Vrchlického 332
537 01 Chrudim

Pokud chcete poslat balík s Vaší zakázkou z pohodlí domova, můžete využít služeb našeho partnera zaslat.cz. Ten nabízí možnost zaslání balíků přepravci GLS a DPD i pro širokou veřejnost s vyzvednutím u Vás doma (v práci). Objednání s platbou poštovného on-line. Tedy bez cesty na Poštu a čekání ve frontě. Ceny od 112Kč.

Balík nám můžete zaslat také na výdejní místo Zásilkovny službou Mezi Námi, ceny od 65Kč. Výdejní místo Zásilkovny, kde předáváme balíky k přepravě, je ve stejné ulici jako naše prodejna. K poslání je třeba chytrý telefon, aplikace zásilkovny a platba kartou on-line, po objednání a zaplacení přepravy stačí balík předat na vhodném Výdejním místě. Připomínám důležitost průvodního dopisu/ objednávky v balíku, abychom na Vás měli kontakt.

V případě zásilkovny prosím balík pošlete na Výdejní místo zásilkovny s Identifikátorem 3895 - Vrchlického 339, 537 01 Chrudim III (Benjamínek - Dětský svět). Kontakty pro naši prodejnu: info@repase-baterii.cz, tel. 723 291 734.Rychlá tlačítka

Kalkulátor ceny repase - spočítejte si snadno a rychle cenu repase Vaší baterie
Kontakty na naši provozovnu - máte-li dotaz, zeptejte se nás rádi Vám poradíme
Průvodce snadným zasláním Vaší baterie k repasi včetně vygenervání průvodního dopisu - objednávky

U zakázek do 1000Kč po ČR poštovné zpět od 120Kč (GLS/ DPD)


Zaslání baterií k repasi z pohodlí domova

Náš nový partner zaslat.cz nabízí možnost zaslání balíků přepravci GLS a DPD i pro širokou veřejnost s vyzvednutím u Vás doma (v práci). Objednání s platbou poštovného on-line. Tedy bez cesty na Poštu a čekání ve frontě. Ceny od 112Kč.

Zaslat.cz